• head_banner

100G CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100m 100G CFP2

    CFP2-100GBASE-SR10 modul bi dirêjahiya 100 metre li ser fiber-standarda pir-moda (MMF, G.652) piştgirî dike. Nîşana 100 Gigabit Ethernet li çar dirêjahiya pêlan tê hilgirtin. Pirjimarbûn û demultiplekskirina çar dirêjahiya pêlan di hundurê cîhazê de têne rêvebirin.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    Ew Rêzeya optîkî ya CFP2 LR4 riya veguheztin û wergirtinê li yek module yek dike. Ji hêla veguheztinê ve, çar rêçikên herikîna daneyên serial têne xilas kirin, paşve xistin û li çar ajokarên lazer têne derbas kirin, ku çar laserên modulekirî yên bi elektrîkê-hebkirinê (EML) bi dirêjahiya pêlên navendê 1296, 1300, 1305, û 1309 nm kontrol dikin. Dûv re îşaretên optîkî bi navgînek pêwendiya LC-ya pîşesazî-standard ve bi navbeynek yek-modê têne multipleks kirin. Ji hêla wergirtinê ve, çar rêçikên daneyên optîkî ji hêla demultiplekserek optîkî ya yekbûyî ve bi optîkî têne demultipleks kirin. Her hilma daneyê ji hêla fotodetektorek PIN û amplifikatorê transîmpansiyonê ve tê xilas kirin, paşve tê lêkirin û ji ajokarek derketinê re tê derbas kirin. Vê modulê navgînek elektrîkê ya bi pêlêdana germ-germ, mezaxtina hêza kêm, û navgîniya rêveberiya MDIO vedigire.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 veguheztina optîkî riya veguheztin û wergirtinê li yek module yek dike. Ji hêla veguheztinê ve, çar rêçikên herikîna daneyên serial têne xilas kirin, paşve xistin û li çar ajokarên lazer têne derbas kirin, ku çar laserên modulekirî yên bi elektrîkê-hebkirinê (EML) bi dirêjahiya pêlên navendê 1296, 1300, 1305, û 1309 nm kontrol dikin. Dûv re îşaretên optîkî di nav pêvekek LC-ya pîşesazî-standard de bi yek-moda fîberê têne multiplexed kirin. Li aliyê wergirtinê, çar rêçikên herikîna daneyên optîkî bi optîkî neDE-multiplexed ji hêla demultiplexerek optîkî ya yekbûyî ve. Her hilma daneyê bi PIN -ê tê xilas kirinwêne-detektor û trans-impedance geşker, ji nû ve demjimêr kirin, û derbasî ajokarek derketinê bû. Ev modul taybetmendiyek a germ-pêvekirî pêwendiya elektrîkê, mezaxtina hêza kêm, û navbeynkariya rêveberiya MDIO.