• head_banner

100M 40G QSFP+

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ Modula Optîkî

    Ew QSFP+ modulên transceiver ji bo karanîna li 40 Gigabit per girêdanên duyemîn li ser fiber multimode têne çêkirin. Ew bi QSFP+ MSA û IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 re têkildar in. Beşa veguheztina optîkî ya wergêr 4-kanalek VCSEL (Laser Vertical Cavity Surface Lasitting Laser) rêzek, tamponek têketinê ya 4-kanal û ajokarê lazer, kontrol û berbirûbûnê vedihewîne. blokan. Parçeya wergirê optîkî ya wergêr di nav de 4-kanalek rêzek fotodiode PIN, 4-kanalek TIA-yê, 4 kanalek tamponek derketinê, blokên kontrolê vedigire.