• head_banner

10G SFP+ DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Faktora Forma Piçûk a Pêşvekirî Pluggable SFP+ transceivers ji bo karanîna di girêdanên 10-Gigabit Ethernet de heya 40km li ser fiber SingleMode têne çêkirin. Ew bi SFF- 8431, SFF-8432 û ITU-T G.698.1 re têkildar in. Sêwiranên wergêr ji bo performansa bilind û lêçûna bikêrhatî têne xweş kirin ku ji xerîdar re çêtirîn çareseriyên ji bo telekomunikasyonê peyda bikin.

    Ev transceiver ji du beşan pêk tê: Beşa veguheztinê laserek EML -a sarbûyî vedigire. Section beşa wergirê ji fotodiyodek PIN -ê pêk tê ku bi TIA -yê ve girêdayî ye. Hemî modul daxwazên ewlehiya lazerê ya çîna I têr dikin. Fonksiyonên tespîtkirina dîjîtal bi navbeynkariya serialê ya 2-têl, wekî ku di SFF-8472 de hatî destnîşan kirin, hene, ku destûrê dide gihîştina rast-demjimêrên parametreyên xebitandinê yên cîhazê yên wekî germahiya wergêr, leza laşkirina lazerê, hêza optîkî ya veguhastî, hêza optîkî ya stendî û voltaja peydakirina wergêrê .