• head_banner

Moduleya Huawei GPON

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Wesayîta optîkî ya Huawei GPON OLT C ++ li ser qerta GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Danasîn Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Desteya Navbeynê GPLF Desteya Karûbarê GPON-a herî firotanê ya Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Karta Navbera Portê bi B+/C+/C ++ e SFP module Piştgiriya dabeşkirina rasyona 1: 128 Leza Veguheztinê: 2.488Gbit/s, Leza Bidestxistinê: 1.244Gbit/s Cureya Navbeynê: SC/PC Max Dirêjiya Dûr: 20KM Dirêjahiya Waveleyê: 1490nm, Dirêjahiya Wave: 1310nm Standardên Lihevhatinê: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...